Leden 2018

2018, vo co go?

19. ledna 2018 v 10:16 | Angrycheese |  Články
Nazdar lidičky. Je fakt těžký si vzpomenout že jsem začal tenhle blog před pěti lety. Nebudu to tu zbytečně zabírat uplakanýma řečma. Jenom jsem chtěl oficiálně říct (pro ty co se o to mohou ještě zajímat, možná se někdo najde), že sejra je zatím oficiálně utnutej. Ne že bych se za tu tvorbu styděl nebo cokoliv takovýho, jsem na to hrdej jak nikdy, jenom jsem se prostě začal zajímat o jiný věci a nápady a tak jsem tvorbu tady trošku ponechal. Chtěl jsem taky tvořit trochu internacionálně a angličtina prostě nedovoluje přeložit půlku těch džouků co tady vypisuju, což je zároveň výhodou i nevýhodou.
No zkrátím to.

Pro ty, kteří sem občas zaprouzdnou a možná maj zájem o to, v čem se rejpu teď, bych rád řekl, že mi tvůrčí duch neodešel vůbec, spíše naopak. Tvořím toho víc jak kdykoliv předtím. Mojí momentální podobu můžete zastihnout na nové webstránce:
Spravuji ji už více jak rok a zatím jsem to nevzdal, tak se snad bude dařit.
Zaplňuju to tam všelijakýma obrázkama, nápadama a hrama. Většinou to je docela absurdní/ nehratelné, což je typ věcí co mne momentálně baví. Pokud to vydrží, budu v tom pokračovat, pokud ne, nahodim se na něco jiného.
Třeba se mi jednou zastejskne a nanovo rozběhnu portál klasickejch sejrovskejch komixů.

Tak zatím zdar čedar!